Close Menu
Slider

Zeszyt Szczęścia

Czasami mam gorszy dzień. Ty też?
Czasami łapię się na tym, że zapomniałem o duchowej, metafizycznej stronie życia.
Czasami chcę wyjść na taras mojej pięknej winnicy i podziwiać zielono żółte wzgórza, zalane wschodem słońca z jeszcze wilgotnym powietrzem ciepłego ranka…
Ta piękna winnica to szczęście – ona wymaga pracy, a zarazem – gdy tylko wchodzisz na taras metapoziomu – cieszysz się efektami tej pracy.
 
Życie każdego z nas wypełnione jest różnymi stanami – od smutków po radości i tak będzie zawsze, nawet gdy staniesz się mistrzem. Różnica na poziomie mistrza polega tylko na szybkości w zmienianiu stanów emocjonalnych i myśli – na pożądane.
Odkryłem, że szybciej i sprawniej okiełznać emocje i myśli, gdy koncentrujemy swoją uwagę na zapisanych pytaniach i odpowiedziach. Umysł wtedy nie odpływa, nie skacze na poboczne wątki. I te zapisane odpowiedzi i pytania z czasem kolejnego pisania i czytania stają się nawykiem – nową strategią myślową i emocjonalną.
 
W niniejszym programie Aniołów będę dzielił się z Tobą moim Zeszytem Szczęścia – moimi technikami self-coachingu razem z omówieniem ich tak, że każdy wpis będzie stanowił krótki rozdział Twojego własnego Zeszytu Szczęścia – Twojego narzędziownika i miejsca pracy ze sobą. Który z czasem wypełnią Twoje inspiracje, działające na CIEBIE sposoby przesuwania się do stanu spełnienia, szczęścia, radości i beztroski…
 
A kiedyś wydam ten Zeszyt w pięknej formie książki/zeszytu warsztatowego, który będzie Twoją świątynią szczęścia!:)
 
A teraz zapraszam Cię do degustacji słodkich, soczystych winogron…

Kiście winogron: